Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, sengustaviansk stil, mahogny, fothylsor samt listverk i mässing, 3 lådor i sargen, läderklädd skiva, nyckel finns

Slitage, en dekordel skadad

381669

2016-05-07