Violin Mirecourt Frankrike
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
FIOL, Mirecourt, Frankrike,1800-talets slut, bär etikett "George Lotte élève de JEAN-BAPTISTE VUILLAUME à Paris 1894", stråke med skador medföljer samt fiolväska
Kvitto för värdering av Sebastian Skarp för 55000 kr den 5/4 2016 bifogas
381690
2016-05-07