Violin Mirecourt Frankrike

Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike
Violin Mirecourt Frankrike

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

FIOL, Mirecourt, Frankrike,1800-talets slut, bär etikett "George Lotte élève de JEAN-BAPTISTE VUILLAUME à Paris 1894", stråke med skador medföljer samt fiolväska
Kvitto för värdering av Sebastian Skarp för 55000 kr den 5/4 2016 bifogas

381690

2016-05-07