Kaffe och teskedar i silver

Kaffe och teskedar i silver
Kaffe och teskedar i silver
Kaffe och teskedar i silver
Kaffe och teskedar i silver
Kaffe och teskedar i silver
Kaffe och teskedar i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

KAFFESKEDAR, 12 st, i etui, 1950-tal, TESKEDAR, 9 st, 1800-talets andra hälft, KAFFESKEDAR, 6 st, med olika blommotiv på skaftet, 1970-tal, MOCKASKEDAR, 6 st, PÅLÄGGSGAFFLAR, 5 st, silver, totalvikt ca 460 g

Slitage, teskedarna med monogram

381705

2016-05-07