Spegel rund

Spegel rund
Spegel rund
Spegel rund
Spegel rund
Spegel rund
Spegel rund

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, rund, troligen 1930-tal, diameter 99 cm

Mindre nagg,

381706

2016-05-07