Johannes Collin skulptur
2016-05-07
381718
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHANNES COLLIN (1873-1951), porträttbyst, signerad och daterad Collin 1910, brons, gjutarmärkt Rasmussen, Köpenhamn, höjd 20 cm