Johannes Collin skulptur

Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur
Johannes Collin skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHANNES COLLIN (1873-1951), porträttbyst, signerad och daterad Collin 1910, brons, gjutarmärkt Rasmussen, Köpenhamn, höjd 20 cm

381718

2016-05-07