Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHANNES COLLIN (1873-1951), porträttbyst, signerad och daterad Collin 1910, brons, gjutarmärkt Rasmussen, Köpenhamn, höjd 20 cm
381718
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här