Ljusstakar Skultuna

Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSTAKAR, 1 par, Skultuna No 62, sent 1800-tal, mässing och trä, på kulfötter, höjd 31 cm

Slitage

381719

2016-05-07