Nattkista i barock

Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock
Nattkista i barock

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 400 SEK

NATTKISTA, barock, fanerad i olika träslag med intarsia av bl a kompassros, stjärnor, solfjädrer, välvt lock, senare benställning, höjd 76, 65x45 cm

Fanérlagningar, senare benställning

381728

2016-05-07