Gerda Roosvall Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GERDA ROOSVAL KALLSTENIUS (1864-1939), tillskriven: Modell, bär otydlig signatur, olja på duk, ca 107 x 44 cm

Krackeleringar, lagningar

381732

2016-05-07