Birger Simonsson Tema

Birger Simonsson Tema
Birger Simonsson Tema
Birger Simonsson Tema
Birger Simonsson Tema
Birger Simonsson Tema
Birger Simonsson Tema

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): "Från Skaftölandet", olja på pannå, monogramsignerad BS, 1919, 38x50 cm

Färgsläpp

381761

2016-05-07