Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BIRGER SIMONSSON (1883-1938): "Från Skaftölandet", olja på pannå, monogramsignerad BS, 1919, 38x50 cm
Färgsläpp
381761
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här