Planscher 5 st Slussen, Karl XIV Johan mm
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLANSCHER BL.A. SLUSSEN (5). Billmark, Blå Slussen (före ombyggnad 1850), litografi, ca 22x32 cm, Karl XIV Johan, litografi, ca 41,5x30 cm, Martin, Fjällsträckning vid Quvickjock uti Luleå Lappmark, graverad plansch, ca 21x26 cm, Thersner, Stegeborg, litografi, ca 29x39 cm, Skokloster, ca 25x35 cm. Några ramade.
Några skador och fläckar
381765
2016-05-07