Carola Gad oljemålningar

Carola Gad oljemålningar
Carola Gad oljemålningar
Carola Gad oljemålningar
Carola Gad oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAROLA GAD, 2 st, stilleben, olja på pannå, signerade -32, 15x13 cm, 13x15 cm

381769

2016-05-07