Sparwenfeldt oljemålning

Sparwenfeldt oljemålning
Sparwenfeldt oljemålning
Sparwenfeldt oljemålning
Sparwenfeldt oljemålning
Sparwenfeldt oljemålning
Sparwenfeldt oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

G v. SPARWENFELDT, kopia efter Georg von Rosen, Adolf Nordenskiöld, signerad och daterad 1909, 200x134 cm

dukhål, färgbortfall, duklagningar

381775

2016-05-07