Sven Erixson, grafik

Sven Erixson, grafik
Sven Erixson, grafik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): "För Bonniers Folkbibliotek 1957", signerad, färglitografi 138/475, 34x41, något gulnad

381776

2016-05-07