Tvättkommod
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TVÄTTKOMMOD, omkring 1900, mahognyfanér, jugendbeslag i mässing, fällbart lock med inbyggt handfat i porslin, förutom handfat bestående av vattenbehållare, toaletthink, kanna, mugg, tandborsthållare, tvålkopp med lock, höjd ca 140, 42x57, i utfällt läge med handfat 74 cm
skador, lagningar
381790
2016-05-07