Einar Nerman sagor

Einar Nerman sagor
Einar Nerman sagor
Einar Nerman sagor
Einar Nerman sagor
Einar Nerman sagor
Einar Nerman sagor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): (3) Sagomotiv, litografier, signerade Nerman 3/360 vardera, ca 26,5x27,5, 35x22,5 samt 35,5x25,5 cm

381791

2016-05-07