Soffgrupp Svegards

Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards
Soffgrupp Svegards

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, KARMSTOLAR, 2 st., BORD med bokhylledel samt glasskiva, 1900-talets mitt, etikettmärkt Svegards Sweden, betsad bok, lösa dynor, sitthöjd ca 40 cm, soffans längd 134 cm, bordets höjd 49, 79 x 50 cm

Bruksslitage, ett löst armstöd på soffan

381799

2016-05-07