Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALBERT ENGSTRÖM (1869-1940), mansporträtt, "Hvilka koppar kan man inte dricka ur?" signerad Till Arre af AE 1899, akvarell, bladytan 26 x 22 cm
381811
2016-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här