Konsolbord med stenskiva svensk empire

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KONSOLBORD med marmorskiva, 1800-talets början, svensk empire, stockholmsarbete, förgylld och bronserad dekor, höjd 80 x95 x 49 cm

Dekorelement saknas, åldersrelaterat slitage, senare skiva

381820

2016-05-08