Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i teak, fotavslutningar med mässingshylsor, dekor i mässing, höjd 136, 109 x 30 cm
Fanerskada
381854
2016-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här