Omega armbandsur Speedmaster Mark II
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Speedmaster Professional Mark II, stål, ca 1970, grå urtavla, stavindex, fluoriserande visare, sekundvisningszon, kronograf, tachymetre, mineralglas, refnr: 145.014, boettnr: 145.014, serieknr: 30590358, cal: 861, 17 jewels, armband i original, stål med viklås, märkt 154, diameter 41,5 mm
Ej funktionstestad, funktioner defekta/tröga, glas med omfattande slitage och repor och nagg, armband med slitage
381872
2016-05-08