Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KONTORSSTOL, Åtvidaberg, klädd sits och rygg, armlän i teak, 1940-tal

Slitage, fanérbortfall

381873

2016-05-08