KARL-ERIK BOMAN 1941 Stockholmiana

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK BOMAN (1913-1981), Kungsbron, vy över Stockholm, signerad och daterad K-E Boman -41, olja på duk, 69x84 cm

381874

2016-05-08