Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSKRUCIFIX, 18/1900-tal, svärtat och bronserat trä, dekor av bronserad metall, kristusfigur i tenn, vid foten liggande lamm, höjd ca 42,5 cm
Smärre ytskador
381909
2016-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här