Bordskrucifix 18/1900-tal

Bordskrucifix 18/1900-tal
Bordskrucifix 18/1900-tal
Bordskrucifix 18/1900-tal
Bordskrucifix 18/1900-tal
Bordskrucifix 18/1900-tal
Bordskrucifix 18/1900-tal
Bordskrucifix 18/1900-tal
Bordskrucifix 18/1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSKRUCIFIX, 18/1900-tal, svärtat och bronserat trä, dekor av bronserad metall, kristusfigur i tenn, vid foten liggande lamm, höjd ca 42,5 cm

Smärre ytskador

381909

2016-05-08