Soffbord 1940-tal

Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1940-tal, mönsterpassad rotfanér, spindelben, höjd 55, 85x65 cm

Bruksslitage

381911

2016-05-08