Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1940-tal, mönsterpassad rotfanér, spindelben, höjd 55, 85x65 cm
Bruksslitage
381911
2016-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här