Kent Karlsson färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KENT KARLSSON (född 1945 ): "Masque Paradox", signerad Kent Karlsson, 4/66, färglitografi, bladmått ca 54 x 38,5 cm
UTSTÄLLD: Trollhättans Konsthall, Katalog medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen)
381918
2016-05-08