Kent Karlsson färglitografi

Kent Karlsson färglitografi
Kent Karlsson färglitografi
Kent Karlsson färglitografi
Kent Karlsson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KENT KARLSSON (född 1945 ): "Masque Paradox", signerad Kent Karlsson, 4/66, färglitografi, bladmått ca 54 x 38,5 cm
UTSTÄLLD: Trollhättans Konsthall, Katalog medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen)

381918

2016-05-08