Pastoralt landskap oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Pastoralt landskap, bär signatur RP Boddington, olja på pannå, ca 25 x 48 cm

Ytskador, lagning

381919

2016-05-08