Klubbat för:
3 000 SEK
7 000 SEK
CARL MAGNUS (född 1943), Komposition, signerad och daterad Carl Magnus 83-84, olja på duk uppfäst på träpannå, polygonal 143,5x66 cm
381923
2016-05-09