Carl Magnus olja

Carl Magnus olja
Carl Magnus olja
Carl Magnus olja
Carl Magnus olja

Klubbat för:

3 000 SEK

7 000 SEK

CARL MAGNUS (född 1943), Komposition, signerad och daterad Carl Magnus 83-84, olja på duk uppfäst på träpannå, polygonal 143,5x66 cm

381923

2016-05-09