Björn DAWID Dawidsson Utan titel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BJÖRN DAWID DAWIDSSON (född 1949): Utan titel,
portfolio med fem fotografier, signerade och daterade Dawid -05 numrerad 11/20, (upplaga 25 varav 21 till 25 är E.A./A.P.). Fotografierna är pigmentutskrifter på syrafritt bomullspapper tillverkat av Hahnemühle 2005, vareda 34,8 x 27,8 cm

381926

2016-05-20