Olga Semenova färglitografi

Olga Semenova färglitografi
Olga Semenova färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953), kvinna vid flygel, signerad Semenova Olga, numrerad 242/290, färglitografi, 40 x 55 cm

381935

2016-05-08