Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953), kvinna vid flygel, signerad Semenova Olga, numrerad 242/290, färglitografi, 40 x 55 cm
381935
2016-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här