Olga Semenova litografi

Olga Semenova litografi
Olga Semenova litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Kvinna vid schackbräde, signerad Semenova Olga, numrerad EA 17/30, färglitografi, 51x40 cm

381936

2016-05-08