Etsning

Etsning
Etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ETSNING, Johannes Döparen, efter Ludivico Caracci, av Johannes Wagner, 1700-tal, 55,5x34,5 cm

381959

2016-05-08