Karmstol
Closed
2016-05-08
381962
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KARMSTOL, Gemla Diö, 1900-talet först hälft, brännmärkt, bonnat lövträ, sitthöjd ca 49 cm
Slitage