Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, Gemla Diö, 1900-talet först hälft, brännmärkt, bonnat lövträ, sitthöjd ca 49 cm

Slitage

381962

2016-05-08