Matbord Danmark

Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1990-tal, skiva av svart laminat, aluminiumkant, benställning av förkromad metall, Gangsö Möbler, Danmark, iläggsskiva á 50 cm medföljer, höjd 73, 160-210 x 101cm

Bruksslitage, smärre märken

381996

2016-05-09