Matbord Danmark
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1990-tal, skiva av svart laminat, aluminiumkant, benställning av förkromad metall, Gangsö Möbler, Danmark, iläggsskiva á 50 cm medföljer, höjd 73, 160-210 x 101cm
Bruksslitage, smärre märken
381996
2016-05-09