Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, valnöt, rotting, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
Klädsel med fläckar, senare sittskivor, rottingen med skador
382023
2016-05-08