Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, valnöt, rotting, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Klädsel med fläckar, senare sittskivor, rottingen med skador

382023

2016-05-08