Klubbat för:
6 200 SEK
8 000 SEK
ERIK WERENSKIOLD (Norge, 1855-1938), Prinsessan och troll, monogramsignerad och daterad EW 1907, tuschteckning, 23x27 cm
382026
2016-05-08