Soffa Arne Norell
2016-05-08
382040
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARNE NORELL, soffa, "Cromwell", 1900-talets andra hälft, ben i ek, vinröd skinnklädsel, ben i ek, längd ca 210, sitthöjd ca 46 cm
Enstaka ytskador på lädert