Karmstolar JOC
2016-05-08
382050
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, etikettmärkta JOC Möbler AB,1990-tal, teak, vinröd läderklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage