Arne Jones olemålning

Arne Jones olemålning
Arne Jones olemålning
Arne Jones olemålning
Arne Jones olemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE JONES (1914-1976), Abstrakt komposition, signerad Arne J -57, olja på pannå, 44,5 x 53,5 cm

Gåvotext a tergo

382056

2016-05-09