Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, SALTKAR, KANNA, 3 dlr, silver, 18/1900-tal, bägare med fantasistämplar, höjd ca 4-11 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage
382083
2016-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här