Bägare
2016-05-09
382085
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÄGARE på kulfötter, försilvrad mässing, barockstil, 1900-tal, höjd ca 9 cm, vikt ca 180 g
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Sitage