Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, krom samt skinn, en med canvas, sitthöjd 44 cm

Slitage

382093

2016-05-09