Arne Isacsson akvarell

Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE ISACSSON (född 1917): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad Arne Isacsson 1968, akvarell, 41,5x53 cm

382096

2016-05-09