Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983), litografi, ej signerad eller numrerad, passepartoutens innermått 31 x 23 cm.

382111

2016-05-09