Bordslampa Art deco

Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Art deco, 1920-tal kvinna samt reliefdekor med fiskar och sjöjungfru mörkpatinerad brons, elektrifierad, höjd ca 37 cm

Smärre slitage

382116

2016-05-09