Utemöbel teak
Klubbat för:
9 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-talets andra hälft, Classic garden, teak, bestående av: bord med utfällbara skivor, höjd, 73, 108 x 190 cm, 6 karmstolar med dynor
Zustandsbeschreibung
Slitage, färgbortfall, solblekt
382137
2016-05-09