Utemöbel teak

Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak
Utemöbel teak

Klubbat för:

9 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 1900-talets andra hälft, Classic garden, teak, bestående av: bord med utfällbara skivor, höjd, 73, 108 x 190 cm, 6 karmstolar med dynor

Zustandsbeschreibung

Slitage, färgbortfall, solblekt

382137

2016-05-09