Soffbord shabby chic
2016-05-09
382144
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets slut, vitmålat trä, shabby chic, höjd 48, 120 x 75 cm
Bruksslitage