Mynt och medaljförvaring ek

Mynt och medaljförvaring ek
Mynt och medaljförvaring ek
Mynt och medaljförvaring ek
Mynt och medaljförvaring ek

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MYNT OCH MEDALJFACK, 1900-talets slut, ek, med 8 fack, höjd 29, 35 x 29 cm, nyckel finns

Bruksslitage

382170

2016-05-09