Knivar samearbeten

Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten
Knivar samearbeten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 2 st., samearbeten, en daterad 21/7 1919, i ben med svärtad dekor samt läderhölje försett med senare emblem resp. signerad L B och daterad - 83 och utförd i samma material, längd ca 25 cm

Bruks. och åldersrelaterat slitage.

382176

2016-05-09