Knivar samearbeten
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KNIVAR, 2 st., samearbeten, en daterad 21/7 1919, i ben med svärtad dekor samt läderhölje försett med senare emblem resp. signerad L B och daterad - 83 och utförd i samma material, längd ca 25 cm
Bruks. och åldersrelaterat slitage.
382176
2016-05-09